Sn. Üzeyir ÇAKIR

SÜMER HOLDİNG A.Ş.
Genel Müdür Yardımcısı


       


      1997 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde göreve başladım. İBB Lojistik Destek Merkezi kurucu yöneticiliği görevini ifa ettim. İBB'ye bağlı bulunan tüm sosyal tesislerin satın alma, muhasebe ve muayene komisyon başkanlığını yaptım. 


İBB'nin başarılı hizmetlerinden birisi olan ALO 153 Çağrı Merkezi kurucu yöneticiliği görevini yerine getirdim. Aynı dönemde İBB Ailesi Bülteni Genel Yayın Yönetmenliğiniüstlendim.2015-2016 yılları arasında Balıkesir'in merkez ilçelerinden Altıeylül Belediyesi'nde Belediye Başkan Yardımcılığı görevinde bulundum. BASKİ Ticaret İşleri Daire Başkanlığı görevini ifa ettikten sonra; BASKİ (Balıkesir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü) Genel Müdür Yardımcılığı ve BASKİ Personel A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevlerini yerine getirdim. 


Kayyumla yönetilen Mardin Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanı olarak atandım. Mayıs 2022 tarihi itibariyle Hazine ve Maliye Bakanlığı'na bağlı Sümer Holding A.Ş de Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmaktayım.


Bahçekapı Mahallesi Atatürk Orman Çiftliği Kümeevleri No: 4  (06797)  A.O.Ç. -  Etimesgut / ANKARA   (0312) 310 38 30    fax- (0312)  211 04 29 iletisim@sumerholding.gov.tr